Oorspronkelijk geplaatst door 8000rpm
Bekijk Berichten
Punt 2, je kan perfect voor een L firma werken en sociale zekerheid en bedrijfsvoorheffing/belastingen in B betalen. ik werk met een split salary L-B waarvan de belastingen bepaald zijn op het effectieve gewerkte deel in L. Wanneer ik in B werk of een ander welk land betaal ik belastingen in B. Verder betaal ik ook 100% sociale bijdrage in B. Mijn firmawagen is belast in zowel L als B in dezelfde verhouding als mijn split salary.
En ja, als je hiertegenover zondigt loop je tegen de lamp. Er zijn bedrijven als PKF die dit allemaal voor je kunnen uitwerken.
Verder moet elke L firma een L zaakvoerder hebben en ook in de board moet minstens een L zetelen.
Werken in L is mogelijk, maar als je niet onder het grensarbeiderstatuut valt moet je toch professionele hulp vragen en dit met betrekking tot het fiscale luik. Vergeet het alvast om in B te wonen en te werken in L voor een firma die ook in B een vestiging heeft.
Comment