Mededeling

Collapse
No announcement yet.

Mercedes-Benz C 63 AMG

Collapse
X
 
  • Filter
  • Tijd
  • Tonen
Clear All
new posts

  • aight super!

    Comment


    • Ik heb vorige week een testritje mogen maken met een c 63 amg break.
      1 woord : ONGELOFELIJK

      Heb al met verschillende sportauto's gereden en meegereden maar deze mercedes slaat echt alles.Ik vind zelfs dat "m beter gaat als de m3 en de hernemingen is echt niet normaal,zo snel,.......

      Comment


      • Oorspronkelijk geplaatst door Denise Bekijk Berichten
        Gisteren de GT-063 gespot aan in de ondergrondse parking van de Metropolis.

        Member ?

        Vriendelijke man + vrouw en wat een hemels geluid. Hij rijdt er ook mee zoals het hoort
        Deed me nog eens terugkijken naar het verslag van de Mercedes meet eind vorig jaar ....zalig gewoon....

        Comment


        • edit...

          2006-2010 '97 VW Golf III TDI
          2010-2012 '98 Mercedes-Benz C250 Turbodiesel Sport
          2012-...
          '07 BMW 118d

          Comment


          • Oorspronkelijk geplaatst door Mr.iceman Bekijk Berichten
            Ik heb vorige week een testritje mogen maken met een c 63 amg break.
            1 woord : ONGELOFELIJK

            Heb al met verschillende sportauto's gereden en meegereden maar deze mercedes slaat echt alles.Ik vind zelfs dat "m beter gaat als de m3 en de hernemingen is echt niet normaal,zo snel,.......
            Die met nummerplaat 'YEU-...'?

            Ben jij hier verantwoordelijk voor?


            2006-2010 '97 VW Golf III TDI
            2010-2012 '98 Mercedes-Benz C250 Turbodiesel Sport
            2012-...
            '07 BMW 118d

            Comment


            • Oorspronkelijk geplaatst door Mercedeske Bekijk Berichten
              Die met nummerplaat 'YEU-...'?

              Ben jij hier verantwoordelijk voor?

              mooie dood

              Comment


              • AMG-tje mèt van Lorinser

                26 juni 2009 | Tekst: Stéphan Vermeulen
                Lorinser tilt de C 63 AMG naar 500 pk en zonder begrenzer leidt dat tot een topsnelheid van 320 km/h. Het beestje luistert naar de naam Lorinser LV8.

                Aanstaand weekeinde vindt de Tuner Grand Prix plaats op de Hockenheimring. Op dat evenement beleeft de LV8 zijn debuut. Met 500 pk en 630 Nm is het niet de bruutste C-klasse. Bij Brabus lepelen ze immers een V12 in de middenklasser. Maar snel is de LV8 wel. Hij sprint van 0 naar 100 in 4,3 seconden en de V8 gorgelt de C-klasse naar een top van 320 km/h. Een spoilerpakket en speciale wielen maken de C 63 AMG volgens Lorinser compleet.





                Een "echte" autoliefhebber is voor mij iemand die alle soorten wagens kan waarderen.

                2025 - BMW 1.20 (170 pk) - M Sport Pack Pro in Skyscraper Grau

                Comment


                • Damn, hoe lelijk kan je'm maken!

                  2006-2010 '97 VW Golf III TDI
                  2010-2012 '98 Mercedes-Benz C250 Turbodiesel Sport
                  2012-...
                  '07 BMW 118d

                  Comment


                  • Echt wel een dijk van een motor, maar ze hebben hem wel lelijk gemaakt!
                    Mr Drift

                    Comment


                    • Oorspronkelijk geplaatst door GinoV Bekijk Berichten
                      Echt wel een dijk van een motor, maar ze hebben hem wel lelijk gemaakt!
                      De vraag is of het management van de motor wel alles nog aangenaam kan later verlopen op de baan/circuit.

                      Comment


                      • Mercedes-Benz werkt aan krachtiger C 63 AMG

                        juli 2009 | Tekst: Alexander Inia
                        Je kunt de Mercedes C 63 AMG er moeilijk van betichten dat-ie te weinig vermogen tot z’n beschikking heeft. Toch willen de ingenieurs de sterkste middenklasser van het moment nog meer kracht meegeven.

                        Dat vingen wij op bij de introductie van de Mercedes E 63 AMG. De C 63 AMG heeft standaard een 6,2-liter V8 met 457 pk onder de kap, maar de ingenieurs willen een versie brengen met het vermogen van de E 63 AMG. Tot nu toe lukte dat niet, omdat het in- en uitlaatsysteem van die sterkere motor niet past op de C 63 AMG.
                        De ingenieurs zijn nu druk bezig om het in- en uitlaatsysteem passend te maken en in combinatie met een ander motormanagement betekent dat een vermogen dat in de buurt komt van de 525 pk van de E 63 AMG.
                        De ingenieurs wilden niet op verdere details ingaan, maar wel weet Mercedes-Benz te melden dat de sterkere C 63 AMG niet het Black Series-label meekrijgt. Dat is namelijk voorbehouden aan de tweedeurs modellen.
                        Eerder kregen de SLK 55 AMG, de CLK 63 AMG en de SL 65 AMG wél die Black Series-behandeling. Bij de Black Series-modellen grijpt de begrenzer later in en bovendien onderscheidt de auto’s zich met een nog wat dikkere bodykit.
                        De AMG-technici denken de oppepper voor de C 63 AMG binnen drie maanden voltooid te hebben. Of dat betekent dat de 457 pk-versie dan direct verleden tijd is, is nu nog niet bekend.

                        Een "echte" autoliefhebber is voor mij iemand die alle soorten wagens kan waarderen.

                        2025 - BMW 1.20 (170 pk) - M Sport Pack Pro in Skyscraper Grau

                        Comment


                        • En toch gaan ze met software nu al naar de 530 pk

                          Comment


                          • Het zou ook mooi zijn als ze de versnellingsbak uit de SL eraan koppelen;



                            Comment


                            • Denk dat daar geen plaats meer voor is.

                              Comment


                              • Man Man Man... C63 !!
                                2018 BMW M2 LCI - Mperformance exhaust/diffusor/spoiler

                                Comment


                                • Extra pk’s voor C 63 van AMG zelf

                                  De vele opgevoerde C 63 AMG’s die in de afgelopen maanden op onze site verschenen, tonen aan dat de tuners de Mercedes enthousiast in hun armen hebben gesloten. Wie extra pk’s wil, kan voortaan ook bij AMG zelf terecht. Mercedes’ officiële tuningstak introduceert namelijk het Performance Package Plus voor de C 63 AMG.

                                  Een van de belangrijkste elementen van het pakket is het extra vermogen. De 30 extra pk’s voor de 6,2-liter V8 zijn het resultaat van veranderingen aan het motormanagement en het uitlaatsysteem. Daarmee komt het vermogen op 487 pk en het koppel is 600 Nm. Dit is bijna op het niveau van de C-klasse DTM-auto, die 500 pk tot z’n beschikking heeft.
                                  Maar er is meer, want een C 63 AMG met het Performance Package Plus profiteert ook van een aantal verworvenheden van de SLS AMG, waardoor het motorblok drie kilogram minder weegt. Doordat er minder interne wrijving is, verbetert de gasrespons van de supersedan.
                                  Het resultaat van al deze verfijning is een sprint van 0 tot 100 kilometer per uur in 4,4 seconden, maar het is vooral bij de sprint naar 200 kilometer per uur waarbij de Performance Plus-behandeling z’n vruchten afwerpt. De sprinttijd van 13,9 seconden is 1,2 seconden sneller dan die van de gewone C 63 AMG. De topsnelheid is begrensd op 250 kilometer per uur.
                                  Het blijft niet bij aanpassingen aan de motor, want AMG monteert ook grotere remmen die beter overweg kunnen met temperatuurschommelingen. De sedan krijgt daarnaast nog een spoilerlip van koolstofvezel op het kofferdeksel. Exclusief leder voor het interieur is een optie.
                                  Het Performance Plus-pakket kost in Duitsland voor de sedan 7.080,50 euro, voor de Estate kost het –mede door het ontbreken van de spoilerlip- 6.426 euro.



                                  Een "echte" autoliefhebber is voor mij iemand die alle soorten wagens kan waarderen.

                                  2025 - BMW 1.20 (170 pk) - M Sport Pack Pro in Skyscraper Grau

                                  Comment


                                  • schitterend

                                    Comment


                                    • Subliem! Ni normaal ..
                                      2018 BMW M2 LCI - Mperformance exhaust/diffusor/spoiler

                                      Comment


                                      • Serieus sprintje heeft dit beest in z'n mars!

                                        En EINDELIJK doen ze iets aan dat camionetteplastieken dashboard!

                                        Comment


                                        • Zalig

                                          Comment

                                          Working...
                                          X