Indien dit uw eerste bezoek is, check dan eerst de FAQ door op bovenstaande
link te klikken. Mogelijk moet u register
vooraleer u kan posten: klik op de 'registreren'-link hierboven om verder te gaan. Om berichten te lezen kiest u het forum dat u wenst te bezoeken in bovenstaande lijst.
Tuurlijk, maar waarom ze de voorbije weken dan altijd juist zakken of stijgen wanneer de olieprijs zakt of stijgt blijft me dan toch een raadsel. Dan zou de prijs "enkele maanden geleden" ook dezelfde beweging gemaakt moeten hebben.
De prijs voor ruwe olie steeg in Londen in de loop van de dag met 11 procent. De verzwakking van de dollar drijft beleggers naar grondstoffen in een poging om zich in te dekken. Ook andere grondstoffen profiteren van de dollardip.
De verminderingen zullen niet doorgerekend worden aan de klant. Het is ironisch, hoe deze crisis net op het goeie moment kwam voor sommigen. De één zijn dood ...
Idd. Dat denk ik er ook van. Verder prijsstijgingen zullen er wel niet komen, maar de reeds verhoogde prijzen zullen allicht niet zakken. Waarom zouden de winkels ook? Geen kat die er over zal klagen en zo verdienen ze nog eens wat extra ook. Nu ja, extra ... zoveel zal dat ook wel niet zijn.
dat van die prijsdalingen dat is zoals in de frituur he
Als het een slecht jaar is geweest voor de patattenoogst wordt de friet (en de mayonaise ) duurder. Als het dan weer een goei jaar is geweest worden ze niet goedkoper hoor
Diesel tanken wordt morgen opnieuw duurder. De maximumprijs voor een liter diesel (10PPM) stijgt met 0,026 euro, tot 1,151 euro. Dat meldt de federale overheidsdienst Economie. De prijsstijging is het gevolg van de stijging van de noteringen van de olieproducten op de internationale markten. (belga/vsv)
Ik heb de prijs de voorbije dagen niet fel weten stijgen
Nooit van wisselkoersen gehoord?
In dollar goedkoper, maar omdat de dollar steeds in waarde stijgt, is de prijs in euro duurder.
Tot zover de tijdelijke raket herleving van de beurs. De verkiezingen zijn voorbij en er is niks in het verschiet. Nu zijn het dus alleen de cijfers die tellen.
Het zal er weer even rood uitzien tot de financiële wereld hervormd wordt. Laat ons hopen dat dat niet te lang op zich zal laten wachten.
De prijs voor een vat ruwe olie gaat de volgende jaren opnieuw boven de 100 dollar stijgen. Dat stelt het Internationaal Energie Agentschap (IEA) in een donderdag gepubliceerd rapport.
Comment