Mededeling

Collapse
No announcement yet.

Fiat 500 (Facelift)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Tijd
  • Tonen
Clear All
new posts

  • #21
    In Duitsland stonden ze vanaf de 11de al bij de dealers.

    Comment


    • #22
      Nieuwe Fiat 500 binnen 24 uur 1500 keer besteld.



      Het evenement “500 Day“, dat vanaf de presentatie van de vernieuwde Fiat 500 op vrijdagavond startte, was een groot succes.
      De 58ste verjaardag van de 500 stond bol van de belangstelling.
      Om juist op deze dag aandacht te vragen voor een nieuwe versie van de 500 is dan ook een gouden greep.
      Alle ogen van de pers keken in Turijn naar de nieuwkomer en het grote publiek kon (behalve op internet) in hartje Milaan nader kennismaken.
      In de open lucht maar ook op andere plaatsen.
      Een nieuw concept, want behalve de feestelijkheden startte ook de verkoop gewoon.
      Daarom vertrok Alfredo Altavilla na de presentatie eerder dan verwacht van Lingotto.
      Hij wilde naar eigen zeggen enkele belangrijke dealers bezoeken om de te zien of er inderdaad mensen op de nieuweling afkwamen.
      Fiat’s winkels bleven afgelopen vrijdag namelijk open van acht tot middernacht.




      Het werd dus een lange dag voor de grote baas van FCA in Europa, maar dat was niet voor niets.
      Maar liefst 1500 exemplaren van de nieuwe 500 werden in 1 avond besteld.
      Nog eens 6000 klanten toonden serieuze interesse door het plaatsen van een aanvraag.
      Altavilla kan dus tevreden zijn over de 4 uur durende actie waarbij bepaalde opties gratis werden aangeboden.
      De subtiele maar voldoende merkbare aanpassing van de nieuwe 500 spreekt het publiek erg aan zoals het nu lijkt.
      De hele maand juli zal Fiat de nieuwe 500 tegen extra voordeel blijven aanbieden als warme binnenkomer.



      Het evenement "500 Day", dat vanaf de presentatie van de vernieuwde Fiat 500 op vrijdagavond startte, was een groot succes. De 58ste verjaardag van de 500

      Comment


      • #23
        Gereden: vernieuwde Fiat 500

        Hoewel het model alweer acht jaar in productie is, acht Fiat een bescheiden facelift voldoende om de 500 weer even mee te laten draaien. We maken de eerste meters met de vertrouwde 1,2-liter viercilindermotor met 69 pk.

        Dat de Fiat-ontwerpers redelijk behoedzaam te werk zijn gegaan bij het vernieuwen van de 500, is een logische keuze. De sinds 2007 gebouwde stijlicoon oogt feitelijk tijdloos, waardoor er geen reden was om het design ingrijpend te vernieuwen. Het bleef dan ook bij het vertrouwde werk: nieuwe bumpers, andere lampen voor en achter, dat was het eigenlijk wel.
        Hoewel 40 procent van de componenten volgens de Fiat-technici nieuw is, rijdt de 500 grotendeels nog als voorheen. De aloude 1,2-liter vierpitter met 69 pk die in onze testauto ligt is eerlijk gezegd best een verademing ten opzichte van de tweecilindermotoren die Fiat tegenwoordig hoofdzakelijk levert in de 500; de motor protesteert bij lage toeren niet zo als de tweepitter, maar daar staat tegenover dat er bij lagere toerentallen ook niet gek veel gebeurt.
        De beschaafde, stille motorloop is echter wel een groot pluspunt. Qua rijgedrag is de 500 als vanouds nog een beetje aan de stuiterige kant, vooral de achteras is veel in beweging. De besturing is bovendien wat licht en gevoelloos. Aan de andere kant is dit ook geen auto waar de hoofdzakelijk vrouwelijke clientèle op het scherp van de snede bochten mee rondt, dus echt bezwaarlijk is dat niet. De 500 blijft gewoon een sympathiek karretje dat braaf doet wat je ervan verlangt.
        De opgefriste 500 staat vanaf september in de showroom.





        Een "echte" autoliefhebber is voor mij iemand die alle soorten wagens kan waarderen.

        2025 - BMW 1.20 (170 pk) - M Sport Pack Pro in Skyscraper Grau

        Comment


        • #24
          Een "echte" autoliefhebber is voor mij iemand die alle soorten wagens kan waarderen.

          2025 - BMW 1.20 (170 pk) - M Sport Pack Pro in Skyscraper Grau

          Comment


          • #25
            Ik zie op al die foto's een man achter 't stuur van de Fiat 500 zitten. IRL een zeldzaamheid
            BMW 420dA : >>>

            Comment


            • #26
              Oorspronkelijk geplaatst door SUpermasj Bekijk Berichten
              Ik zie op al die foto's een man achter 't stuur van de Fiat 500 zitten. IRL een zeldzaamheid
              Ja, Fiat wil het niet helemaal als een vrouwen auto-tje over laten komen, dus een man achter het stuur.

              Comment


              • #27


                Opgefleurd door een beursbabe in een soswitte outfit.


                Het is niet de meest ingrijpende facelift uit de geschiedenis van Fiat, maar aangezien het om de smaakmaker van het merk gaat wel een belangrijke. De in 2007 geïntroduceerde 500 heeft nieuwe koplamphardware gekregen en LED-achterlichten die als een soort driehoek over de carrosserie vallen. Leuk gimmick. Ook het dashboard is op de schop gegaan.


                Verder belangrijk om te weten: er is een 0,9-liter TwinAir met 85 of 105 pk beschikbaar, evenals een 1,2-liter benzinemotor met 69 pk. Volgens de laatste geruchten is het lijntjesmotief een idee van deze man.
                http://www.autoblog.nl/nieuws/fiat-legt-lijntjes-op-de-gefacelifte-500-80241


















                Comment


                • #28
                  Je zou bijna denken dat de 500 de enige Fiat is.
                  Verder is er nog weinig ander Fiat nieuws.(afgezien van de lelijke Aegea)
                  Is er niets nieuws te melden betreffende de 500L en Panda. (nieuwe interieur/exterieur kleuren) ???

                  Comment

                  Working...
                  X