Indien dit uw eerste bezoek is, check dan eerst de FAQ door op bovenstaande
link te klikken. Mogelijk moet u register
vooraleer u kan posten: klik op de 'registreren'-link hierboven om verder te gaan. Om berichten te lezen kiest u het forum dat u wenst te bezoeken in bovenstaande lijst.
Ik wist dat deze reacties gingen komen. Neen, ik heb geen spijt. Moest ik deze velgen gekozen hebben, dan zouden ze zeker in 't zilvergrijs zijn. Ik blijf erbij dat op die 21" velgen echt te weinig band zit.
Ik vond deze foto's wel waard om hier gepost te worden.
Ik was aan 't twijfelen eigenlijk. Dus als je een lichte kleur neemt heb je van die zwarte lijsten in de bumpers. Dat trekt dan ook weer op niets. Maar goed, zoals je zegt, ze kunnen gemakkellijk gelakt worden.
OO 00 OO
Ik ben BMWMB, alias NDDVDB.
Mijn levensmotto: je kan beter lenen voor een huis dan voor een boot.
Ik vind de prijs voor een 7 wel goed meevallen.. Voor een 730d met niet teveel opties betaal je evenveel als mijn m3. Dat valt toch goed mee voor zo'n slee?
Ik vind de prijs voor een 7 wel goed meevallen.. Voor een 730d met niet teveel opties betaal je evenveel als mijn m3. Dat valt toch goed mee voor zo'n slee?
27 jaar, alles zelf verdient ? zo ja chapeau, anders makkelijk praten.
Comment