Mededeling

Collapse
No announcement yet.

Auto perfectioneren

Collapse
X
 
  • Filter
  • Tijd
  • Tonen
Clear All
new posts

  • A160
    replied
    En je kan de poetkrasjes (swirls) werkelijk weg polieren, maar dit is zonder een machine vrijwel onmogelijk op de harde BMW-lak, of je kan ze maskeren.

    Dat laatste doe je met een glaze (Autofinesse Ultra Glaze, Poorboys BlackHole,...), die je dan fixeert met een goede wax of sealant.
    Of je gebruikt een all-in-one zoals Autoglym Super Resin Polish of Autofinesse Tripple.

    Gebruik ook propere en goede doeken.

    Leave a comment:


  • A160
    replied
    Wat bedoel je het met het roest aan je remmen?
    Het is normaal dat je schijven roest staan na een wasbeurt, een keertje remmen, en je ziet daar niks meer van.
    Post anders eens een fotootje.

    Leave a comment:


  • Gixxer
    replied
    Heb het topic maar meteen op de juiste plaats gezet.
    We hebben hier ook een detailing topic waar je heel veel kan in weervinden en er zijn hier ook een paar specialisten.

    Leave a comment:


  • Gast
    Guest started a topic Auto perfectioneren

    Auto perfectioneren

    Hoi allemaal,

    Een tijdje geleden ben ik voor het eerst op dit forum gekomen voor de zoektocht naar een mooie break.
    Heb hier toen veel goede hulp en tips gekregen en ben uiteindelijk vertrokken met een BMW 3-touring.

    Nu ondertussen heb ik hem een week en moet ik zeggen, absoluut een geweldige auto.
    Een BMW 318d Touring uit 2017 met 24.000 kilometers mag ik vanaf nu officieel de mijne noemen en ben er supergelukkig mee.

    Maar nu komt het:
    Gisteren was ik hem mooi aan het poetsen voor mijn vriendin op te halen voor haar verjaardag uitetentje.
    Nu vond ik dat de auto vrij veel poets strepen had. (gebruik van slechte doeken van vorige eigenaar?)

    Mijn doel eigenlijk van het opstarten van dit topic is dat ik een vrij recente autofreak pas geworden ben maar door mijn jonge leeftijd (21) heb ik pas weinig ervaring in het perfectioneren van auto's.
    De auto is mineral schwarz van kleur en je ziet er dus alles op. Maar echt alles.

    Hier begon het dus, de auto zeep die ik gebruikt had liet een beetje vettigheid na vond ik en de poets strepen/krasjes verpesten het uitzicht van een nieuwe auto.
    Ik had eigenlijk het idee voor de auto krasjes te verwijderen met speciaal product en mooi te poetsen en vervolgens te waxen.
    Maar zelf heb ik weinig idee welke producten goed zijn voor hiermee te beginnen en een goede werkwijze vermits mijn auto zeep ook zoveel vettigheid na liet.

    Ook wou ik aan de remmen het opspuiten voor de roest te verwijderen, aan de garage zeiden ze dat ik hier absoluut niks aan kon doen maar opspuiten verbergt de roest en beschermt toch?

    Kortom,
    leen me jullie wijsheid!
    Weet dat ik misschien veel vraag maar een jonge autofreak moet ook leren

    Alvast bedankt!
    Groetjes,
    Frédérique
Working...
X