Indien dit uw eerste bezoek is, check dan eerst de FAQ door op bovenstaande
link te klikken. Mogelijk moet u register
vooraleer u kan posten: klik op de 'registreren'-link hierboven om verder te gaan. Om berichten te lezen kiest u het forum dat u wenst te bezoeken in bovenstaande lijst.
Ik vind die 1700kg nog behoorlijk meevallen eigenlijk.
Welke hybride zal minder wegen?
Deze is me feitelijk ontgaan.
Ik veronderstel dat bvb een Kona en zelfs een Tucson minder zullen wegen.
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
Phileas Fogg, maakte naar aanleiding van een weddenschap één reis om de wereld in 80 dagen. Jules Verne heeft er het wereldberoemde boek naar geschreven en is ook meerdere keren verfilmd geweest.
Metaxa, deed tot hiertoe61,29 reizen rond de wereld in 6800 dagen of gemiddeld 361,34 km per dag, elke dag...dag in, dag uit...
Maar daar zal wellicht nooit een boek noch een film over gemaakt worden.
Hij is niet overtuigd, ik vind het alvast een knap staaltje techniek met die wankelmotor die dient als range extender.
Honda doet dat toch net iets beter als ik de reviews mag geloven, die hun ice gedeelte is minder storend wanneer het meedoet. Wankel is leuk als techniekliefhebber maar op zich niet iets waar je per se wil aan beginnen als gebruiker.
Mazda MX-30 zwaait af: alleen nog uit voorraad leverbaar
Pionier is klaar
Met de Mazda MX-30 zette Mazda een belangrijke stap op EV-gebied, maar het is nu bijna over en uit voor het model. De MX-30 is alleen nog uit voorraad leverbaar.
Eind 2019 leerden we de MX-30 kennen als Mazda's eerste in serie geproduceerde volledig elektrische auto. Een belangrijke mijlpaal voor het merk, dat een wat terughoudende instelling had ten opzichte van EV's. Een wereldschokkende EV werd het qua prestaties allerminst. Het bereik viel wat tegen en ook kon je niet echt snelladen. Dat laatste werd in 2022 een stapje verbeterd en dankzij een heuse wankelmotor als range-extender ging uiteindelijk het rijbereik ook aanzienlijk vooruit. Puur elektrisch bleef het echter bij 200 km.
De breder inzetbare en begint dit jaar nog vernieuwde MX-30 R-EV, met 630 km rijbereik, stond er de laatste tijd al alleen voor en nu valt het doek geheel voor de Japanner. De MX-30 is enkel nog vanuit voorraad leverbaar en AutoWeek begrijpt van Mazda Nederland dat de productie voor Europa reeds is gestopt. Mazda hoopt met nieuwe EV's, waaronder de onlangs onthulde Mazda 6e, de EV-rijder in zijn showroom te houden en vooral ook nog meer mensen aan te spreken. De 6e is op technisch vlak in elk geval al duidelijk een meer capabele EV dan de MX-30.
Een verkoopknaller is de Mazda MX-30 hier zeker niet geworden.
Bron: Autoweek
Een "echte" autoliefhebber is voor mij iemand die alle soorten wagens kan waarderen.
2025 - BMW 1.20 (170 pk) - M Sport Pack Pro in Skyscraper Grau
Comment