Zo rap gaat dat echt niet kapot hoor door te launchen dat doe ik ook met mijn diesel een 5a10keer per week.
Mededeling
Collapse
No announcement yet.
Welke auto zou jij kiezen voor 70K?
Collapse
X
-
Oorspronkelijk geplaatst door KdFMooie gorgel zo'n AMG voor een 2 liter 4 cil.
Maar zou je zoiets nu echt nieuw kopen?
Lijkt me echt 'weinig' auto voor je geld (t is en blijft een A-klasse afgeleide)
Binnen 2 weken testrit met de bmw 520d op het programma vooral eens de opties uittesten en de praktische kant ervan alleen als ik daaran overtukgd ben kan eenvolgende testrit met 530i volgen in het testcenter.
Net de foto's van de jag xf sportbrake gezien en vind de bmw 5 touring mooier dus zal wss. tussen de 530i en de cla amg gaan (khad een offerte van de c43 ook en was identiek dezelfde prijs dan de cla maar deze laatste was meer fun om mee te rijden)
Verstuurd vanaf mijn SM-G950F met Tapatalk
Last edited by Schnippy; 16/06/2017, 12:53.
Comment
-
Indien het niet nieuw moet zijn en je ziet niet tegen de duurdere taxen/VAA op: https://www.2dehands.be/autos/merced...352795414.html
Kleur zou mooi passen naast je Ghibli
- Likes 1
Comment
-
Oorspronkelijk geplaatst door ma: Bekijk BerichtenIndien het niet nieuw moet zijn en je ziet niet tegen de duurdere taxen/VAA op: https://www.2dehands.be/autos/merced...352795414.html
Kleur zou mooi passen naast je GhibliLast edited by Schnippy; 16/06/2017, 19:30.
Comment
-
Oorspronkelijk geplaatst door Schnippy Bekijk Berichten
Alsk nen Alfa romeo koop zal ik bij u langskomen en 50k geven voor de 4C en ermee buiten rijden.
Verder staat er woensdag een testrit met een Cla Amg nieuwe versie op het programma schijnt zot bakje te zijn nu eens meemaken of het echt zo is en natuurlijk de launch control eens testenesp af en gaan met de banaan.
. Heb daar gewoon mijn Veloce afgehaald die ze toevallig daar ook als demo/stock hadden staan.
Comment
-
Oorspronkelijk geplaatst door Schnippy Bekijk BerichtenIk vind het zn geld waard. Je krijgt er een wagen voor die een echte amg is en ook zo aanvoelt in tegenstelling tot de c43 of glc43 waar dat gevoel bij mij ontbrak. Een exclusief design, je bent ervoor of ertegen.. ik ben ervoor en zou ook een exclusieve editie nemen wss de yellow night edition. Performance seats waren top zaten perfect en ogen strak en mooi zeker in de speciale ed. Enige kleine minpunt is de automaat die niet 100% mijn ding is, maar ik rij 95% vd tijd met de paddles dus geen probleem. Amg sportvering is ook volledig mijn ding elke wagen moet van mij hard rijden en deze doet het ook.
Binnen 2 weken testrit met de bmw 520d op het programma vooral eens de opties uittesten en de praktische kant ervan alleen als ik daaran overtukgd ben kan eenvolgende testrit met 530i volgen in het testcenter.
Net de foto's van de jag xf sportbrake gezien en vind de bmw 5 touring mooier dus zal wss. tussen de 530i en de cla amg gaan (khad een offerte van de c43 ook en was identiek dezelfde prijs dan de cla maar deze laatste was meer fun om mee te rijden)
Verstuurd vanaf mijn SM-G950F met Tapatalk
Mee buiten gereden, 15 minuten mee rondgereden, terug binnen gegeven en bedankt voor de rit.
Heb zonder verpinken de alfa gekocht.
Comment
-
Begin zo stilletjes aan te ontdekken dat m'n ghibli echt wel zijn geld waard was. Voor 70K had ik een exclusieve semi-performance auto met de nodige luxe en alle opties die ik nodig had (zit al standaard al met veel dingen die bij merc. /bmw opties zijn). Als ik nu kijk bij bmw en Mercedes dan moet ik ofwel een kleinere auto kiezen als'k voor de performance ga ofwel een luxueuzere versie maar zonder het gewenste vermogen.
De wagens die ik tot nog toe teste gaven me geen 100% bevredigend gevoel, ofwel vond ik de wagen niet echt 100% mooi (cla/c)ofwel miste ik dan de sportiviteit (bmw) nadeel bij mij is dat het absoluut een break moet zijn en dan ben je eerder beperkt in keuze, wetende dat je al een Porsche cayman hebt voor 70k. en ik eventueel voor dezelfde prjis een cla zal moeten kopen...Last edited by Schnippy; 25/06/2017, 08:22.
Comment
-
Oorspronkelijk geplaatst door Schnippy Bekijk BerichtenBegin zo stilletjes aan te ontdekken dat m'n ghibli echt wel zijn geld waard was. Voor 70K had ik een exclusieve semi-performance auto met de nodige luxe en alle opties die ik nodig had (zit al standaard al met veel dingen die bij merc. /bmw opties zijn). Als ik nu kijk bij bmw en Mercedes dan moet ik ofwel een kleinere auto kiezen als'k voor de performance ga ofwel een luxueuzere versie maar zonder het gewenste vermogen.
De wagens die ik tot nog toe teste gaven me geen 100% bevredigend gevoel, ofwel vond ik de wagen niet echt 100% mooi (cla/c)ofwel miste ik dan de sportiviteit (bmw) nadeel bij mij is dat het absoluut een break moet zijn en dan ben je eerder beperkt in keuze, wetende dat je al een Porsche cayman hebt voor 70k. en ik eventueel voor dezelfde prjis een cla zal moeten kopen...
- Likes 1
Comment
-
Deze morgen om 10u bmw 520d touring kunnen testrijden was enige wagen dat ze voorhanden hadden, was totaal mijn ding niet, heb de wagen dan ook na half uur terug gebracht.
Amai wat een verschil bij Mercedes daar kreeg ik een net gewassen auto volgetankt, bij bmw een lege tank en vuile wagen (vanbinnen was die wel proper)
Interieur van de bmw vind'k mooi en zeker het infotainment systeem, ook de sfeerverlichting is mooier dan van de Mercedes en op alle andere vlakken vond ik de cla beter. Is natuurlijk appels met peren vergelijken maar voor mij ging het toch vooral tussen deze 2 wagens, rest mij nog een testrit met de xf sportbrake en dan kan ik beslissen.Last edited by Schnippy; 29/06/2017, 03:44.
Comment
-
Oorspronkelijk geplaatst door BlackHorse Bekijk BerichtenIk zou c43 toch overwegen hoor . Rij daar een week mee en je zult hem apprercieren. Dat ding is echt goed.
Comment
-
CLS Shooting Brake. Basis 58k, nog 12k over voor wat extra toeters en bellen...
https://www.mercedes-benz.be/content...odel-navi218
Opel Insignia MY2015 Cosmo Sports Tourer - 1.6 Turbo Start/Stop 170pk
Comment
-
Oorspronkelijk geplaatst door BlackHorseIk zou c43 toch overwegen hoor . Rij daar een week mee en je zult hem apprercieren. Dat ding is echt goed.
OO 00 OO
Ik ben BMWMB, alias NDDVDB.
Mijn levensmotto: je kan beter lenen voor een huis dan voor een boot.
Comment
-
Oorspronkelijk geplaatst door Kaneda Bekijk BerichtenCLS Shooting Brake. Basis 58k, nog 12k over voor wat extra toeters en bellen...
https://www.mercedes-benz.be/content...odel-navi218
Phileas Fogg, maakte naar aanleiding van een weddenschap één reis om de wereld in 80 dagen. Jules Verne heeft er het wereldberoemde boek naar geschreven en is ook meerdere keren verfilmd geweest.
Metaxa, deed tot hiertoe 61,29 reizen rond de wereld in 6800 dagen of gemiddeld 361,34 km per dag, elke dag...dag in, dag uit...
Maar daar zal wellicht nooit een boek noch een film over gemaakt worden.
Comment
-
Oorspronkelijk geplaatst door BMWMB Bekijk Berichten
Idd, een zalig machien! Ook rijdt de C anders dan de GLC, dus zou ik zeker hier nog eens mee rijden vooraleer een keuze te maken.
Ivm CLS is idd niet meer verkrijgbaar enkel stock/demo of 2de hands.
Comment
-
waarom kies je niet voor de C63amg ipv C43? Zet de ghibli buiten, en plak C43 op de C63 gene enkele klant die dat gaat weten.
Dan heb je 1 auto die duurder is , maar ook slechts 1 keer taxen , verzekeringen,VAA, etc,...
Je hebt dan 1 auto die het summum is in zijn klasse ipv 2 net niet de top( niet verkeerd bedoelt he).
Ik had dat indertijd met mn s5 ook, regelmatig spijt gehad dat ik niet voor de RS5 ben gegaan.
Comment
Comment