Mededeling

Collapse
No announcement yet.

Welke verzekeringsmaatschappij hebben jullie en waarom....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Tijd
  • Tonen
Clear All
new posts

  • #21
    Al geruime tijd bij Touring omdat die bij het afsluiten van het vorig verzekeringscontract veruit de goedkoopste waren.
    Je krijgt er ook bijkomende korting (6%) als je meerdere contracten hebt en nog eens eer dan 100€ korting als je een fietsvergoeding of abbo OV kan voorleggen.
    Ook doen ze (tot nu toe) nooit moeilijk bij schaderegelingen en vervangvoertuig.
    Maar bij het overzetten naar een nieuw contract (ander vtg) gemerkt dat een nieuwe klant 20% goedkoper was dan iemand die reeds jarenlang klant was.
    Dat was me toch even in het verkeerde keelgat geschoten (omgekeerde wereld?)
    Ben dan maar terug gaan vergelijken. Zo bleek ING belachelijk veel goedkoper.
    Dus de volgende vervaldag wordt nu angstvallig in het oog gehouden om toch eens deftig te 'onderhandelen' met Touring voor de verlenging of anders wegwezen.

    Comment


    • #22
      Op mijn 22ste bij Mercator een Espace 2.0 benzine (84kW) moeten verzekeren. Kostte iets meer dan 1000 euro per jaar (gewone BA, met rechtsbijstand en verzekering bestuurder)
      Een dik jaar later Classic Mini Cooper erbij en na 1 ongeval in fout kostte die ook net iets meer dan 1000 euro BA per jaar.

      Toen werkte ik als IT'er bij P&V en DVV en eens wat prijzen laten opmaken.

      Ben dan overgeschakeld naar DVV, bespaarde mij ineens €700/jaar!

      Zit nu bij Axa, nog net iets goedkoper en ook omwille van betere voorwaarden te verkrijgen bij afsluiten hypothecaire lening. En excellente service van de agenten daar.

      Heb op dit moment enkel nog oldtimer 924 verzekerd aan €120/jaar. De Jag kost mij ca €350/jaar op gewone platen en 200pk. Vindt dat een mooie prijs.
      1993 Jaguar XJ40 3.2 Sovereign (208000km)
      2008 Peugeot 207 SW 1.6hdi (166000km)
      2009 Opel Astra H Tourer 1.7cdti (257000km)
      -> weldra Opel Astra K Tourer 1.6cdti EcoFlex (0km)

      www.carfac.be "Driving on experience"

      Comment


      • #23
        Ik zelf ben héél content van AXA... veel hangt ook af van uw makelaar natuurlijk...hoeveel kortingen hij geeft e.d.

        Comment


        • #24
          Hier gaan we waarschijnlijk voor Fidea gaan (via makelaar in de buurt). Voor 90kW 2013 B-klasse BA + full omnium 1700 € met waardebehoud tot meer dan 36m. Weet niet of dit een correcte prijs is? (27j).

          Comment


          • #25
            Lijkt me goed aan de prijs.

            36 maanden is wel knap


            Sent from my iPad using Tapatalk
            2018 Mercedes C220d kombi AMG Sport-Edition

            Comment


            • #26
              ik zit bij Arenta, 1800euro voor de full omnium voor mijn Zafira Tourer en 185 euro voor mijn kever van 1953, beide BM0 en nog nooit ongeval in fout gehad...

              heb op de site van Touring eens 'berekend' en daar zou de Zafira op maar 1050 komen, dus over 3 weken ga ik daar eens informeren...

              Comment


              • #27
                DVV hier, omdat m'n ouders (en zowat de halve familie) daar ook zitten.
                Vorig jaar ben ik wel overgestapt van de makelaar waar zij zaten naar een andere maar ook nog bij DVV, m'n ouders zijn ook mee overgestapt met al hun polissen.

                Veel betere service en prijs als bij hun vorige makelaar (voor mij kwam het direct 200 euro goedkoper uit), en deze komt nog aan huis
                2018 BMW X1 18d

                Comment


                • #28
                  De ganse boel zit bij Opel zelf: omnium en onderhoudscontract. Gratis Touring inbegrepen en nog een deel voordelen.

                  Comment


                  • #29
                    KBC: veel aanspreekpunten (ook lokaal),onafhankelijk van vadertje staat of buitelandse banken en goede service
                    BMW 218i,BMW 728i E38,BMW 325i E46,BMW 318G20,BMW 116d,BMW 520d G30,BMW 730i E38 V8,Volvo V70 T4 Auto,Volvo V70 T4 Man,Volvo S60 T3,Rover 620i,MG ZT,Rover 75 Tourer,Rover 620Si,Rover 45,Rover 25,Rover 75 V8,Rover 827Si Sterling,Rover 827 Vitesse

                    Comment


                    • #30
                      Dexia/Belfius

                      Omdat m'n ouders altijd al bij Gemeentekrediet/Dexia/Belfius gezeten hebben en 'de baas' van het filiaal al jarenlang kennen van voor hij nog baas was. Vorig jaar zitten zoeken naar een goedkopere verzekeraar, tevergeefs want ik werd overal wandelen gestuurd omdat ik te jong ben (toen 22). Op m'n 25ste misschien nog een poging wagen.

                      E30SHOP.be
                      - Alles voor uw BMW E30.
                      Oorspronkelijk geplaatst door KennyC
                      En gij kunt zagen ze man! Amai ze, geen wonder da het Amazonewoud bedreigd is.

                      Comment


                      • #31
                        Welke verzekeraars zijn er eigelijk het goedkoopst voor een beginnend bestuurder ?

                        Comment


                        • #32
                          Aangezien ik werk bij AG Insurance zit ook met alles bij AG. Personeelsvoorwaarden uiteraard!

                          Comment


                          • #33
                            Oorspronkelijk geplaatst door MRJ Bekijk Berichten
                            KBC: veel aanspreekpunten (ook lokaal),onafhankelijk van vadertje staat of buitelandse banken en goede service
                            Onafhankelijk... Sinds? Een deel van de staatssteun is terugbetaald, maar het grootste gedeelte staat nog open


                            Sent from my iPad using Tapatalk
                            2018 Mercedes C220d kombi AMG Sport-Edition

                            Comment


                            • #34
                              ik zat vroeger bij Mercator
                              Nadien naar Nateus en veel goedkoper.
                              Maar is nu samen gegaan en Baloise geworden.
                              Eens afwachten wat dit doet voor de prijs.
                              Beide maatschappijen gaven goeie service

                              Comment


                              • #35
                                ik heb bij arfin denk ik gezeten (die namen veranderen ook om de zoveel tijd), betaalde er toen 650€ voor een opel ascona 1600 (BM11). dan een klapband gehad met een chevrolet op weg naar de keuring met de platen van de opel enn betaalde 900€ ineens voor de opel. de moto was toen 300€ samen met de auto.
                                ik heb dan een oldtimer gekocht en die was bij die firma 300€ (ford capri 2.0) . kon de verzekering niet krijgen omdat je een daily van jonger dan 15jaar moest hebben op u naam, en men ascona was ook al 15jaar.
                                door mijn oldtimerverzekering te weigeren, zijn ze mij dus als klant verloren en nu zoveel jaren later zit alles bij een andere firma...

                                bij erard verzekeringen kon ik die capri toen verzekeren voor 88€/jaar en vanaf de 2de oldtimer was dit 15€/jaar. dus overgeschakeld met de oldtimer.
                                daarna de daily er ook overgeschakeld, en de motor ook. voordeel was dat je bij erard geen andere daily op u naam moest hebben om een oldtimer in te schrijven (had namelijk firmawagen toen, en alle andere verzekeringen eisen een daily wagen op u naam).

                                uiteindelijk zit zowat alles bij die mensen, brandverzekering, familiale, oldtimers, daily's ...
                                ik betaal iets van 230€ voor de dodge 5.2V8 als daily..
                                de golf 1.6diesel als hoofdvoertuig is iets van 300€/jaar (zou zot zijn om die V8 als hoofdvoertuig te nemen, en daar zo een tam dieselke extra bij)
                                de moto was daar slechts 200€ meer per jaar (toch 100€ goedkoper dan de vorige)
                                capri is nu aan 90€, escort aan 15€, de fiesta was aan 15€,... en daar komen dit jaar weer autos bij :p

                                als je dan nu de som maakt. 2daily voertuigen en 3oldtimers voor een 650€/jaar verzekerd (taxen vanaf volgend jaar: 148dodge, en de rest alle 30€ wegens 25jaar oud = totaal 270€).

                                één nieuw voertuig kost me aan tax en verzekering zowieso meer dan al mijn oude rommel bij elkaar.
                                Last edited by ; 26/01/2013, 21:39.

                                Comment


                                • #36
                                  Ethias. contract stopgezet bij Mercator omdat het een KUT-service is. als verzekerde moet je achter hen aan lopen etc etc
                                  bij mercator betaalde ik 1200 voor klein omnium en bij ethias betaal ik 800 voor klein omnium én betere service.

                                  Comment


                                  • #37
                                    Oorspronkelijk geplaatst door Ian Bekijk Berichten
                                    Dexia/Belfius

                                    Omdat m'n ouders altijd al bij Gemeentekrediet/Dexia/Belfius gezeten hebben en 'de baas' van het filiaal al jarenlang kennen van voor hij nog baas was. Vorig jaar zitten zoeken naar een goedkopere verzekeraar, tevergeefs want ik werd overal wandelen gestuurd omdat ik te jong ben (toen 22). Op m'n 25ste misschien nog een poging wagen.
                                    Ik heb daar ook mijn verzekering, al verschillende keren rond gekeken, maar nergens dezelfde service tegen betere prijs te vinden.
                                    Opel Vectra 1.6, Bouwjaar 1992, gekocht: 2000, (januari 2003: Total Loss)
                                    Citroën Saxo 1.1 Bic 5-deurs, Bouwjaar: september 1998, gekocht: februari 2003 (Verkocht: augustus 2010)
                                    Citroën C4 1.6 HDI 110 pk berline, Bouwjaar: maart 2007, gekocht: juli 2010 (Ingeruild: februari 2017)
                                    Renault Megane Grandtour GT TCe 205 EDC 2017

                                    Comment


                                    • #38
                                      Ik zit bij DVV.

                                      momenteel nog Seat leon 1.9 tdi(105pk) verzekerd op men ma met mij als hoofdbestuurder(540€ BA +rechtsbijstand + glasbreuk)
                                      vanaf volgende maand Volvo V60 136pk alles op mijn naam verzekerd (1120 € BA+ RB + glasbreuk)
                                      Omnium op die volvo kwam op 2300€ extra per jaar(niet genomen)
                                      Vanaf september(vervaldag verzekering) zit ik in categorie 23-26 en dan gaat hier 30% vanaf.

                                      voorstel mercator voor de volvo:
                                      Burgerlijke aansprakelijkheid + rechtsbijstand: 892.69 €
                                      Volledig omnium: 2 261.36 €

                                      mercator zen prijzen zijn wel enkel geldig als ons brandverzekering en famiale daar ook zetten. Wat geen mogelijkheid is.
                                      2013- Volvo V60 D3 R-Design
                                      2016- Audi A3 1.4 TFSI COD 150pk S-line S-tronic

                                      Comment


                                      • #39
                                        ik zit bij DVV maar wegens gebrek aan service op zoek naar iets anders, iemand al gehoord van Corona Direct?

                                        Comment


                                        • #40
                                          Nevermind, Km-verzekering .... niks voor mij

                                          Comment

                                          Working...
                                          X