Indien dit uw eerste bezoek is, check dan eerst de FAQ door op bovenstaande
link te klikken. Mogelijk moet u register
vooraleer u kan posten: klik op de 'registreren'-link hierboven om verder te gaan. Om berichten te lezen kiest u het forum dat u wenst te bezoeken in bovenstaande lijst.
Geen woordvoerder meer, maar hij blijft wel achter de schermen. In andere woorden, hij behoudt zijn zeggenschap en loon, maar mag geen speechen meer afsteken op tv. Typisch hypocriete oplossing sp.Aaaaaaaaaaa.
Als je jaren aan een stuk predikt voor een veilig verkeer, geen alcohol achter het stuur en bij vele BOB campagnes het woord voert is het de logica zelve dat er spot ontstaat wanneer je zelf betrapt wordt.
Anciaux toch, straks begin je er bij te wenen.
Vlaams minister Bert Anciaux (Vl.Pro) neemt het op zijn weblog op voor Vlaams parlementslid Flor Koninckx (sp.a). Die liep onlangs tegen de lamp bij een alcoholcontrole in Limburg. Volgens Anciaux is Flor "er het hart van in". Hij betreurt dat Koninckx een populaire schietschijf is geworden voor critici en grappenmakers.
Gewezen "Kijk Uit"-gezicht Flor Koninckx testte recent positief bij een alcoholcontrole in Limburg. Hij had 0,8 promille op na het drinken van een aperitief, een glas wijn en vier pinten. Het ondermijnde de geloofwaardigheid van de sp.a-verkeersspecialist en Koninckx moest dat ook het woordvoerderschap rond verkeerszaken doorgeven. Al snel staken ook de eerste Flor-grappen de kop op.
Op zijn weblog springt Anciaux, zelf gewezen federaal minister van Mobiliteit, in de bres voor Koninckx. "Dezer dagen is het bon ton om Flor Koninckx belachelijk te maken, omdat deze verkeersspecialist zelf tegen de lamp was gelopen en positief had geblazen bij een alcoholcontrole. Het kan ons inderdaad allemaal overkomen. Niemand is onfeilbaar", aldus Anciaux.
Volgens Anciaux is Koninckx nog niet bekomen van de hele zaak. "Flor is er het hart van in. Zijn hele leven heeft hij zich met hart en ziel ingezet voor meer verkeersveiligheid. Elke ochtend was dat zijn doelstelling. Elke dag vocht hij voor meer begrip en ernst rond dit probleem. Flor vocht zijn hele leven om elke verkeersdode of -gewonde te voorkomen".
Anciaux vindt het daarom jammer dat Koninckx nu zo zwaar onder vuur wordt genomen. "Hij is nu Kop van Jut voor zoveel simpele zielen die nu met het nodige sarcasme op Flor zitten te kappen. Alsof met het ongeloofwaardig maken van Flor heel de strijd tegen verkeersagressie onbelangrijk gemaakt wordt".
Volgens Anciaux was het voor Koninckx een bijzonder "pijnlijke beslissing" om zijn woordvoerderschap over verkeersveiligheid door te geven. "Voor Flor betekent dit dat hij zijn levensdoel een stuk moet afstaan. Gelukkig heeft Flor nog andere drijfveren: hij is ook nog specialist in welzijn en armoede", aldus nog Anciaux.
hij kan misschien van de armen stelen en er voor de rijken een feesje mee geven ?
Beste leden..
ik ben eigenaar van opel astra GTC 1.3 Diesel van 1jaar en 1 maand met 24000 km
nu via via ben ik in contact gekomen met iemand die zou willen ruilen.
het gaat over een opel astra Twintop van 05/07 en 9000km
ongeveer dezelfde opties als mij...
ik moet nog 3000 euro bijleggen,
wie denkt dat dit een goed idee is.?
mvg davy
Beste leden..
ik ben eigenaar van opel astra GTC 1.3 Diesel van 1jaar en 1 maand met 24000 km
nu via via ben ik in contact gekomen met iemand die zou willen ruilen.
het gaat over een opel astra Twintop van 05/07 en 9000km
ongeveer dezelfde opties als mij...
ik moet nog 3000 euro bijleggen,
wie denkt dat dit een goed idee is.?
mvg davy
Ik denk dat je dit beter kunt verplaatsen naar advies... Hoort hier niet echt thuis.. Maar op uw vraag: lijkt me verdacht.. Zo weinig bijleggen voor een astra twintop .. Is deze astra een diesel of benzine?
Comment